O nás

17 rokov sme s vami pri významných chvíľach

Viac ako 17 rokov poskytovania služieb.

La Cantine cateringové služby vznikli pred viac ako 17 timi rokmi. Zakladateľka, vtedy mladá kuchárka, sa rozhodla premeniť svoju lásku k jedlu na službu pre verejnosť. Vtedy bol catering La Cantine jediný poskytovateľ takýchto služieb v Trnave. Prvotný koncept vychádzal zo zámeru poskytovať jedlo na úrovni kvalitného domáceho jedla a vytvoriť pri udalostiach servis pre rodinnú atmosféru. Od prvého dňa sme sa zaviazali k tomu, aby sme našim zákazníkom prinášali nielen jedlo, ale celkový zážitok.

Pre akúkoľvek udalosť.

Počas nášho fungovania sa našimi  zákazníkmi stali nie len domácnosti, firmy s bežnými požiadavkami na cateringové služby, ale aj ľudia, ktorí hľadajú osobný prístup, originalitu, flexibilitu a kvalitu. Za naše dlhoročné pôsobenie si nás našli zákazníci pre rôzne udalosti. Skúsenosti máme nie len s romantickou svadbou, plesom, veľkou konferenciou, ale aj s bežnými firemnými raňajkami, športovým podujatím alebo narodeninovou oslavou. Portfólio klientov je rôznorodé a vieme sa prispôsobiť akémukoľvek podujatiu tak, aby sme splnili vaše rozmanité gastronomické priania.

Moderná kuchyňa je naša priorita.

Naša kuchyňa je poctivá, plná chutí a vôní, ktoré uspokoja každý typ eventu. Nielenže prispôsobíme jedlá predstavám objednávateľa, ale doporučíme výber menu podľa skúseností a typu podujatia. Každé naše jedlo je pripravované s láskou a starostlivosťou. Našu ponuku vždy neustále doplňujeme a vylepšujeme, prispôsobujeme trendom, ale aj počúvame zákazníkov, čo je ich preferované jedlo a dlhoročné skúsenosti pretavujeme, aj do našej ponuky.

Viac ako Catering.

Filozofiou pre služby La Cantine je, aby si zákazníci nevyberali len cateringové služby ale, aby si vyberali partnera. Partnera pre ich významnú chvíľu alebo životný míľnik. Za to sme nesmierne vďační a je to pre nás zároveň záväzok udržiavať vysoký štandard, ktorý naši zákazníci očakávajú. A preto sme dokázali v konkurenčnom prostredí pôsobiť už viac ako 17 rokov.

Počúvame vás a radi sa prispôsobíme vaším predstavám.

Neobmedzujeme sa len na tradičné menu. Radi spolupracujeme so zákazníkmi tak, aby sme našli perfektné riešenie, ktoré bude vyhovovať ich potrebám, počtu hostí na udalosti a rozpočtu. S našou flexibilitou a ochotou prispôsobiť sa akejkoľvek situácii môžeme zaručiť, že udalosti a oslavy klientov budú vždy nezabudnuteľné a bezstarostné. A z tohto dôvodu vás pozývame, aby ste sa stali súčasťou našej rodiny La Cantine, kde každé sústo je príbehom a každá udalosť je spomienkou, ktorá sa zachová na dlhé roky. Vaša cesta k bezstarostnému cateringu počas vašej výnimočnej chvíle, príležitosti, udalosti... začína tu.

Miesto pre váš EVENT

Prenajmite si miesto

  • Chcete miesto pre vašu udalosť?
  • Naša prevádzka na Sladovníckej 15, budova PRESTIGE PARK, umožňuje prenájom miestnosti do kapacity 120 - 150 osôb na sedenie
  • Na akúkoľvek udalosť: firemné prezentácie, firemné eventy, kurzy, oslavy, jubileá, detské párty, promócie, smútočné posedenie (kar)
  • Cateringové služby, obsluha, bar

Copyright 2024 La Cantine, s.r.o., WEB & SEO: fgatelier.sk