Catering - La Cantine Trnava

cateringCatering a party servis

Dodávka jedál a nápojov na rôzne malé aj veľké, firemné a súkromné priležitosti, catering služby. Zabezpečenie obslužného personálu, ktorý ulahčí servírovanie jedál a nápojov. Na všetky typy udalostí a eventov.

Dekorácia interiérov a exteriérov: napríklad svadba - výzdoba kostola, sály, stolov, výzdoba na detské oslavy, záhradné party. Zapožičiame koktejlové stoly, obrusy, riasené sukne, návleky na stoličky, mašle, štóly, menovky na stôl, vázy, kvety, svietniky, perličky...

oblozene misyObložené misy, studená kuchyňa

Ponuka jedál: studené misy, studený bufet, teplá kuchyňa, slovenské tradičné jedlá, zabíjačkové, ale aj jedlá predpripravené na vašu garden party (mäsá na grilovanie, pečenie),

prenajom miestnosti ineventaruPrenájom miestností a inventáru

Prenájom miestnosti na vašu oslavu a príležitosť, ktorú chcete osláviť s vašou rodinou a priateľmi. U nás si môžete spraviť akúkoľvek udalosť: svadbu, jubileum, kar, promóciu. Zabezpečíme kompletný servis: výzdoba, catering - strava, obsluha.

Zapožičanie servírovacieho inventáru: misy, taniere, príbory, poháre, teriny (podmienky uvedené v cenníku).

bar bufetBar-Bufet

Chutná teplá a studená kuchyňa na raňajky, desiate a obedy v našej prevádzke na Bratislavskej 8 spolu s barom. Vynikajúca možnosť stravovania v širokom okolí, ale aj rozvoz jedál možný pri väčšom odbere.

mapa la cantine

Copyright 2016 La Cantine, s.r.o., WEB & SEO: fgatelier.sk